Spotkania w Klubie Podróżnika: Inspirujące łączenie pasji podróży i literatury

Współczesny świat pełen jest podróżnych dążących do odkrywania nowych miejsc, kultur i doświadczeń. Jednak podróże to nie tylko odkrywanie geograficznych zakątków, lecz także podróż w głąb siebie, poszukiwanie inspiracji i odkrywanie niezwykłych historii. Klub Podróżnika jest z kolei miejscem, które połączyło te dwie pasje – podróże i literaturę.

Każde spotkanie w Klubie Podróżnika to wyjątkowe wydarzenie. Autorzy książek podróżniczych, badacze odległych kultur, a także zwyczajni podróżnicy czy mieszkańcy odległych krajów dzielą się swoimi historiami, zdjęciami i refleksjami.

Każdy wieczór w klubie to podróż przez różnorodne światy, których nie zobaczymy w przewodnikach turystycznych. To także okazja do spotkania się z ludźmi o podobnych zainteresowaniach, nawiązania nowych znajomości i rozmów o najpiękniejszych i najbardziej fascynujących zakątkach świata.

Jedną z najbardziej oczekiwanych części spotkań w Klubie Podróżnika są autorskie sesje podpisywania książek. Możliwość spotkania się z ulubionymi autorami, otrzymania ich dedykacji i porozmawiania o ich książkach stanowi prawdziwą gratkę dla miłośników literatury podróżniczej.

Powyższe przesłania zainspirowały nas do pokazania Państwu Izraela. Seria spotkań autorskich, które planujemy zorganizować w Polsce ma na celu przybliżyć zainteresowanym niezwykłość tego zakątka świata, a także pokazać jego kulturę, zwyczaje i tradycje z zupełnie innej perspektywy.

Potwierdzone spotkanie autorskie, na które mamy zaszczyt Państwa zaprosić, odbędzie się w Klubie Podróżnika Biblioteki Publicznej w Piasecznie w dniu 04.04.2024 o godzinie 17:30. (adres: Biblioteka Publiczna w Piasecznie, Oddział dla dorosłych, ul. Jana Pawła II 55, Czytelnia, II piętro)

Gościem specjalnym spotkania będzie Anna Szczypińska, współautorka książki “Sababa – czyli Izrael z przymrużeniem oka”, która od 15 lat mieszka w Izraelu, gdzie prowadzi jedną z największych polskich firm turystycznych na Bliskim Wschodzie.

W trakcie spotkania będą Państwo mieli okazję spotkać się z Anią, posłuchać jej inspirujących historii o Izraelu z perspektywy jego mieszkańca oraz uzyskać dedykację w egzemplarzach jej książki.

Cieszymy się, że będziemy mogli Państwa gościć i wspólnie celebrować pasję podróżowania oraz literatury podróżniczej.

Karolina Maoz, 08.03.2024r.

Poniżej podajemy szczegóły kolejnych potwierdzonych spotkań o Izraelu z Anią Szczypińską:

  • 03.04.2024r.
    – godzina 18:00
    – Klub Podróżnika, Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży nr 51, ul. M. Bielskiego 3, Warszawa – Wola
  • 06.04.2024r.
    – godzina 15:00 
    – Epoka, ul. Mariańska 22, Racibórz
Previous ArticleNext Article