Powrót lotów do Izraela

Szanowni Czytelnicy,

Z radością pragniemy podzielić się z Państwem świetną wiadomością – loty do Izraela wracają!

Wiemy, że czekaliście na moment, w którym będziecie mogli wrócić do Izraela, wiele osób ciągle o to pyta. Zatem mamy wspaniałe wieści – można się pakować i planować przyjazd!

Podczas gdy konflikt trwa na granicy z Libanem i w Strefie Gazy, życie w centrum kraju, w tym w Jerozolimie i Tel Awiwie, wróciło do stanu normalności. Także miejsca turystyczne usytuowane na północy kraju (m.in. Nazaret, Jezioro Galilejskie itd.) ponownie przyjmują stęsknionych turystów.

Od marca wiele wiodących międzynarodowych linii lotniczych, takich jak między innymi Delta, United, Wizz Air, Lufthansa, LOT i Swiss Air, powróciło do działalności.

CZY MOGĘ TERAZ PODRÓŻOWAĆ DO IZRAELA?
Krótka odpowiedź na to pytanie brzmi: tak. Chociaż wiele rządów na całym świecie zaleca jedynie niezbędne podróże do Izraela, lot do Izraela jest możliwy i wykonalny. Tak naprawdę turyści nadal codziennie podróżują do Izraela. Istnieje wiele linii lotniczych obsługujących loty do i z kraju, a hotele są dostępne na Twój pobyt.

Odwiedzając Izrael, można podziwiać bogactwo historii, kultury i religii, które od tysiącleci fascynują i inspirują podróżnych z całego świata. Z Jerozolimy, miasta trzech religii monoteistycznych, przez malownicze wybrzeże Morza Śródziemnego, aż po starożytne ruiny i egzotyczną pustynię Negew – Izrael oferuje niezliczone atrakcje dla każdego podróżnika.

Teraz, gdy loty ponownie ruszają, zachęcamy Państwa do odkrycia uroków tego niezwykłego kraju. Spacery w wąskich uliczkach Starówki w Jerozolimie, kąpiele się w słonym Morzu Martwym, degustacje lokalnych przysmaów na targach i bazarch w Tel Awiwie czy Jerozolimie, rejsy po Jeziorze Galilejskim, podziwianie pięknej panoramy na Ogrody Bahajskie w Hajfie – to wszystko znowu jest możliwe.

Dlatego też, z myślą o wszystkich miłośnikach podróży i odkrywania nowych miejsc, serdecznie zapraszamy do wyprawy do Izraela. 

Życzymy wszystkim udanych podróży i niezapomnianych wrażeń!

Z wyrazami szacunku,

Zespół Redakcyjny

Previous ArticleNext Article