Kontakt Sklep internetowy

Witamy Was serdecznie w naszym sklepie, który powstał z trzech powodów. Abyście Wy, Drodzy Klienci, mogli skorzystać z zakupu produktów, do których dostęp został Wam odebrany poprzez pandemię.

NASZ ADRES E-MAIL:

pamiatkisababa@gmail.com

NUMER TELEFONU/WhatsApp:

+48 661-688-822

+ 972 537 346 748
(od poniedz. do  piątku 8 – 17)

MESSENGER:

@SababaPamiatkiZiemiaSwieta

regulamin sklepu

Są wśród Was osoby, które miały przylecieć w tym roku, są tacy, którzy kiedyś byli, a nie zakupili oraz tacy, którzy od zawsze podróżują tylko „palcem po mapie”, a zakup takich produktów pomaga poczuć klimat danego kraju.

 

Drugim powodem jest pomoc betlejemskich chrześcijanom, którzy żyją w większości z wyrobu i sprzedaży pamiątek dla turystów i pielgrzymów. Pandemia odebrała im źródło dochodu i kupując u nas masz pewność, że zakup sprawi przyjemność nie tylko Tobie czy Twoim bliskim, ale również zapewni komuś jedzenie.

 

Trzecim powodem jest nasza bezgraniczna miłość do Ziemi Świętej, a ten sklep prowadzony jest przez organizatorów i przewodników oprowadzających po Ziemi Świętej, którzy obecnie również pozostają bez pracy. Co nie oznacza oczywiście, że zaniechamy naszej działalności, jak wszystko wróci do normy. Jeśli sklep się spodoba, to na pewno będziemy Wam służyć dalej.

 

Produkty będą wysyłane z Betlejem, dwa razy w miesiącu (przeważnie w 15go i 30go dnia danego miesiąca). Przy zakupach na określoną okoliczność należy założyć, iże czas paczka dociera do Polski zazwyczaj po 10-14 dniach od daty wysłania z Betlejem.

 

Produkty zawierają cenę przesyłki, więc zamawiając jednocześnie kilka produktów uzyskacie zniżkę w wysokości 5-10% w zależności od liczby produktów.

 

Zamówienia przyjmujemy telefonicznie, przez e-mail, przez wysłanie wiadomości na Messenger, What’s up, gdzie uzyskacie pełną informację o dokładnym koszcie przy zamówieniu więcej niż jednej rzeczy.

W celu bliższych informacji prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Sklepu.

 

Jesteśmy tu dla Was ❤

 

Życzymy miłych zakupów,

Kasia, Karolina i Ania